ОБЩ РАБОТНИК/ ХИГИЕНИСТ

Няма описание

ФРЕШ СЪПОРТ е лидер на българския пазар в отдаването под наем, продажбата и извършването на сервизна дейност на мобилна санитарна техника, в която влизат химически тоалетни, мобилни мивки, санитарни WC и душ контейнери, мобилни огради за строителни обекти и мероприятия.
Ние предлагаме:
- работа в утвърдена фирма на пазара;
- добро заплащане;
- постоянна работа.
Изисквания:
- Минимум средно образование;
- Организираност, експедитивност и отговорно отношение към работата;
- Готовност за работа в динамична среда;
- Готовност за физически труд;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност;
Отговорности:
- Измиване, монтаж и демонтаж на химични тоалетни;
- Организация и подреждане на складовото пространство;
- Поддържане на чистота в склада.
Заплата: възнаграждение 1200 лв.
Срок за подаване на документи - 29.07.2022г.
Очакваме от кандидатите да изпратят автобиография на български език с актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби