Началник смяна- логистичен център

Пауър Брандс ЕООД е дистрибуторска компания, дъщерно дружество на ВП Брандс Интернешънъл - компания оперираща в сферата на бързооборотните стоки, лидер в производството на висококачествени вина и алкохолни напитки.
Екипът на компанията се състои от над 200 професионалисти, които работят в звената Продажби, Маркетинг и Логистика.

В момента търсим Началник смяна за Логистичната ни база в село Царацово.

Основни задължения:
-Ръководи и контролира правилното разпределение и съхранение на стоки в склада;
- Отговаря за цялостната работа и разпределението на задачи на оперативният състав на смяната;
- Проверява и валидира верността на изготвените микс палети спрямо клиентска заявка и осъществява пряк контрол на товаро-разтоварните дейности;
- Приема доставките на стоки от доставчици и издава всички необходими документи;
- Ежедневно изготвя и придвижва целия документооборот, свързан с дейността по приемане и предаване на смяната;
- Отговаря за правилното подреждане и разпределение на продукцията в складовите помещения, съгласно нормативните изисквания и вътрешните процедури, както и тяхното почистване и ротация с оглед обезпечаване на качеството им;
- Организира физическото преброяване на продукцията в склада, като попълва съответните справки;
- Знае и спазва финансовата дисциплина и установения ред за движението и отчитането на СМЦ и документооборота;
-  Участва в цикличното преброяване, и в провеждането на инвентаризация с оглед установяване на физическите наличности на продукция и амбалаж;

·        Проследява и рапортува дневните ключови индикатори в склада;

·        Носи солидарно материална отговорност с целия екип на логистиченият център;

·        Спазва правилника за вътрешния трудов ред на фирматa и ЗБУТ;

Квалификации (знания и умения):
Номенклатурата и особеностите на стоките подлежащи на съхранение в склада;
Ефективно управление, обучение и контрол на персонал;
Умения:

Отлични комуникационни и организационни умения;
Такт и умение за овладяване на трудни ситуации;
Работа в динамична среда;
Точност и дисциплина;
Отлична компютърна грамотност – работа Excel; SAP ;ERP; и др.софтуерни програми за управление на склад;
Ефективно управление на времето;
Гъвкавост и адаптация към промени;

Образование и опит:
·    Завършено висше/средно образование;

·    3 години стаж в управлението на складове и инвентар;

·    Завършен специализиран курс/oве за допълнителна квалификация, съответстващи на позицията;

       Двусменен режим на работа с възможности за професионално развитие в ресора на Компанията;

Предлагаме добро възнаграждение и възможности за професионално развитие в компания №1 в отрасла на Балканите.

Очакваме Вашите документи (автобиография и мотивационно писмо) чрез бутона кандидатствай.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

Кандидатствайки по тази позиция Вие се съгласявате да участвате в процес на подбор, в който е възможно да бъдат поискани препоръки от работодател, проверка в социални мрежи, провеждане на тестове и запазване на автобиографията в корпоративна база данни. Ако промените решението си и не желаете Вашата автобиография да бъде съхранявана в нашата база данни, може да ни уведомите по всяко време. Пауър Брандс ЕООД се задължава да съхранява личните данни, които попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и да не ги разпространява под каквато и да е форма.

June 10th, 2022

София

Производство