АЙ ТИ ДАБЪЛЮ АПЛАЙАНС КОМПОНЕНТС ЕООД logo

Ай Ти Дабълю Аплайанс Компонентс“ ЕООД присъства на българския пазар над 14 години като специализиран производител на електромагнитни и електромеханични модули за битова техника. Продуктите на компанията намират приложение в международен мащаб за партньори като: Bosch; Whirlpool; Electrolux; Ariston; Samsung и др. Компанията е локализирана в гр. Пловдив, индустриална зона на кв. Тракия.

Във връзка с реорганизация на дейността си ITW търси да назначи:

НАЧАЛНИК СМЯНА

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Управлява и отговаря за ефективността на смяната, възлага задачи и управлява представянето на смяната си с цел постигане на необходимите стандарти и своевременното завършване на задачите и производствения план

  • Управлява производствения процес с цел спазването на технологичните процеси и КТ

  • Следи за наличността на инвентара, потока на материали и поръчването на допълнителни материали при необходимост

  • Отоваря за обучителния процес съгласно процедурата за обучение

    • Координира и при необходимост обучава нови служители за техните отговорности и процедури по безопасност, за които са отговорни съгласно процедурата за обучение

    • Координира, отговаря (и при необходимост обучава) за поливалентното обучение в смяната съгласно обучителната методологията

  • Идентифицира, анализира и решава проблеми възникнали по време на смяната

  • Отчита, анализира и осигурява данни за подобряване на оперативната ефективност включително OEE, надеждност на процесите и оптимизация на труда

  • Участва в проверки свързани с безопасност, качество, подобрения и други.

  • Подсигурява, че продуктите отговарят на стандартите

  • Ръководи екипа си по начин елиминиращ загуби и повишаващ продуктивността

  • Налага на мерките за безопасност, подсигурявайки информираността и спазването им от служителите в поверената му смяна;

    • Подсигурява, че всички служители ползват необходимите предпазни средства и оборудване;

    • Информира незабавно за проблеми с безопасността;

  • Приема и предава смяната съгласно инструкциите за предаване на смяна

  • Описва и управлява KPI на смяната

  • Ескалира информация за проблеми и рискове

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Средно образование

  • Сходен професионален опит

  • Добра компютърна грамотност - основните офис програми.

  • Предимство е опит с ERP системи.

  • Технически интереси

ЛИЧНИ КАЧЕСТВА:

  • Комуникативност, проактивност и умения за работа в екип.

  • Точност, прецизност, организираност и отговорно отношение към поставените задачи .

  • Предприемаческо мислене и подход

  • Способност за работа в условия на натоварване.

  • Аналитичност и решителност

ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в международна компания и трудови отношения, които отговарят на законодателството на България

  • Добро заплащане (над средното за страната) и условия на труд;

  • Много възможности за развитие и израстване;

  • Социални придобивки;

  • Ваучери за храна на стойност 200 лв.

  • Въвеждащо фирмено обучение.

Ако това е търсената от Ваc позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Месторабота в рамките на града: гр. Пловдив, ж.к. Тракия, ул. "Нестор Абаджиев" № 37

June 10th, 2022

Пловдив

Производство