НАЧАЛНИК СМЯНА

„Талар Фуудс” е водеща българска компания, оперираща в областта на хранително-вкусовата промишленост и търговията с храни на едро и дребно от 1999 г.Oт 2016 г. "Талар Фуудс" ЕООД е част от "Азира Фууд Холдинг" АД, като "Азира Фууд Холдинг" действа като управляващо дружество за компанията. От лятото на 2018 г. производството на „Талар Фуудс“ е ситуирано в нов завод в с. Гара Елин Пелин, ул."Индустриална" 1. Новото предприятие е с усъвършенствани проиводствени линии и оптимизирани технологични решения. Локацията е с отлична логистична връзка с автомагистала „Тракия“ и големи логистични центрове на други производители, партньори и клиенти.

„Талар Фуудс” е водеща българска компания, оперираща в областта на хранително-вкусовата промишленост и търговията с храни на едро и дребно от 1999 г.
За завода ни в с.Гара Елин Пелин, ул. "Индустриална" №1 търсим:
Основни отговорности:
- Управление на производствените процеси в поверения му сектор;
- Навременно изпълнение на производствената програма при придържане към рентабилността;
- Безопасност и качество на готовата продукция;
- Спазване на стандартизираните работни карти (рецепти) и технологичната документация;
- Добър външен вид и чистота на служителите, които ръководи;
- Поддържане и правилна експлоатация на сградния фонд и технологичното оборудване в производствената база;
- Изпълнение на нормативните изисквания и на изискванията на внедрените стандарти за качество и безопасност;
- Управление и развитие на човешките ресурси в екипа му.
От успешния ръководител на тази позиция очакваме:
- Висше образование – специалност в областта на хранително-вкусовата промишленост;
- Минимум 2 години професионален опит на подобна позиция в предприятие от хранително-вкусовата промишленост;
- Познаване на обвързващата бизнеса нормативна рамка, GMP, HACCP, ISO 9001:2015;
- Желание за самоусъвършенстване и постигане на резултати;
- Самостоятелност в работата, умения за взимане на управленски решения и поемане на отговорност;
- Умения за планиране и организиране на работата в динамична среда;
- Комуникативност, умения за развитие на екипи и за работа в екип;
- Компютърна грамотност - MS Office.
Ние предлагаме:
- Интересна, предизвикателна и отговорна работа в стабилна компания;
- Мотивиращо възнаграждение и коректност в трудовите отношения;
- Социални придобивки;
- Работа в динамичен екип, ориентиран към високо качество и иновативност;
- Възможност за обогатяване на професионалните ви знания, умения и опит;
- Перспектива за кариерно развитие.
Ако описаното по-горе съвпада със следващото предизвикателство във Вашата кариера, моля, изпратете автобиография.
Лице за контакт: Марияна Божинова – 0889991342.
Краен срок за приемане на документи: 25.07.2022 г.
Копия от документи за завършено образование, допълнителни квалификации и курсове, както и препоръки от предишни работодатели може да изпратите при кандидатстване или да представите на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си „Талар Фуудс“ ЕООД в качеството на администратор на лични данни да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679, Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери