МОНТАЖНИК ВРАТИ И ОБОРУДВАНЕ ЗА ВХОДНИ ВРАТИ

Фирма "ТЕЛЕКОМ" ООД е основана през 1998г. в град Варна.  Основната дейност на фирмата е свързана с: - продажба и сервиз на фискални устройства; - производство, продажба и монтаж на домофони и домофонни системи; - изработка и монтаж на входни врати и пощенски кутии за жилищни кооперации; - проектиране и изработка на шприцформи за пластмасови детайли; - шприцване на пластмасови детайли.

Фирма „Телеком“ ООД търси:
МОНТАЖНИК на входни врати и оборудване за входни врати – 1 работно място, при следните условия:
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Монтира/Ремонтира оборудване на входните врати – брави, патрони, насрешници, автомати за врати;
- Монтира нови входни врати (1-2 пъти в месеца);
- Работа в цеха на фирмата – окомплектоване, сглобяване на фирмена продукция;
- Ползва служебен автомобил – за целите на служебните си задължения;
- Ползва служебен телефон – за целите на служебните си задължения;
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Изправна Шофьорска книжка кат.В;
- Отговорност, прецизност и коректност в изпълнението на трудовите задължения;
- Желание за обучение и работа в областта на монтажните дейности;
- Опит в работа с електрожен и ъглошлайф е предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- 8-часов работен ден ден (от 8ч. до 17ч.);
- 5-дневна работна седмица – събота, неделя и официални празници се почива;
- Осигурено работно облекло;
- Осигурен служебен телефон;
- Осигурен служебен транспорт до и от работното място;
- Добро заплащане.
Моля, само кандидатите, които проявяват реален интерес към предлаганото работно място да изпратят Автобиография!

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности