МОНТАЖНИК на слаботокови инсталации и системи за сигурност

Няма описание

С професионален опит от 1993 г., фирма АНДИ е една от водещите в проектирането, доставката и монтажа на системи за видеонаблюдение, пожароизвестителни и пожарогасителни инсталации, видеодомофони, системи за контрол на достъпа и работното време, сигнално-охранителни системи, озвучаване и оповестяване, паркинг системи, изграждане на ел. инсталации
ОБЯВЯВА КОНКУРС за :
МОНТАЖНИК НА СЛАБОТОКОВИ ИНСТАЛАЦИИ И СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ (ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ, КОНТРОЛ НА ДОСТЪП, ПОЖАРОИЗВЕСТЯВАНЕ и други)
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Подходящо техническо образование;
- Стаж в областта на изграждане и поддържане на системи за сигурност (видеонаблюдение, контрол на достъп, пожароизвестяване и други);
- Нужната компетенция в разчитане на чертежи и схеми;
- Възможност за работа в динамична среда;
- Лоялност;
- Отговорност;
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ :
- Изграждане на системи за сигурност (видеонаблюдение, контрол на достъп, пожароизвестяване и други);
- Поддържане и профилактика на системи за сигурност (видеонаблюдение, контрол на достъп, пожароизвестяване и други);
- Отговаря за качественото извършване на монтажните дейности, за оптималното количество на вложените материали, както и за опазването и правилното съхранение и транспорт на поверените му съоръжения, екипировка и консумативи;
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА :
- Постоянна работа на пълен работен ден;
- Петдневна работна седмица;
- Събота, неделя и официални празници – почивни дни;
- 20 дни платен годишен отпуск;
- Ваучери за храна, извън трудовото възнаграждение.
При интерес към описаната длъжност, моля да приложите автобиография с актуален телефон и електронна поща.
Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.
„АНДИ БГ“ ООД обработва личните данни на кандидатите за работа въз основа на съгласието им и единствено за целите на подбора на персонал. Информация за условията на обработка може да бъде намерена на сайта на "АНДИ БГ" ООД.

June 10th, 2022

Велико Търново

Търговия и Продажби