Монтажист

Ви Ем Авеню е фирма за висок клас текстил с дългогодишен опит на българския пазар. Фирмата предлага цялостни решения за интериорен текстил: завеси, тапицерия, тапети, килими, корнизи и щори. Изпълняваме цялостни поръчки от взимане на размери на обект до самото завършване на процеса като това включва шивашки услуги, монтажи и гладене. Във връзка с разрастване на работния обем, Ви Ем Авеню търси да назначи нови служители.
Задължения:
• Гладене на текстил на обект
• Окачване на готови пердета на обект
• Прецизна работа с предоставени фирмени инструменти/ техника
• Стриктно спазване на хигиена и внимание към детайла
Изисквания:
• Средно образование
• Възможност за работа на смени
• Отговорност, наблюдателност и сръчност
• Работа в сферата на интериорния текстил, монтажни дейности или химическо чистене е предимство - *Възмжност за допълнително възнаграждение при вече съществуващ опит
• Умение за работа в екип
Компанията предлага:
• Отлични условия на работа в динамична среда
• Работа в млад и енергичен екип
• Мотивиращо заплащане
• Възможности за развитие в компанията
Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания,
моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат при гарантирана конфиденциалност според ''Закона за защита на личните данни".

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности