МЛАДШИ АВИОМЕХАНИК

Летище Пловдив е регионално летище, което обслужва Южен-Централен регион на България и население над 2 милиона души на разстояние от 1.5 часа по шосе. Летището се намира на 12 км югоизточно от град Пловдив - вторият по големина град и културна столица на страната. Разположен в самия център на Балканския полуостров, градът е подходяща отправна точка за пътуване из района. През зимния сезон Летище Пловдив посреща чуждестранни ски-туристи, избрали да прекарат почивката си в зимните курорти Пампорово, Боровец и Банско. Основен фактор за развитието на бизнес туризма е Пловдивският панаир, както и развиващата се през последните години хотелска база. Туристическата инфраструктура в района е добре разработена и отговаря на всички съвременни изисквания и стандарти.

Във връзка с разрастване на „ Летище Пловдив„ ЕАД, обявяваме конкурс за ключовата длъжност Младши Авиомеханик.
Вашите отговорности ще са:
· Участие в подготовката на летателната писта за плавно протичане на полета;
· Водене летателните средства от пътеката за рулиране до стоянката на перона;
· Дезинфекция на въздухоплавателното средство с антибактериална течност;
· Осъществяване процедурата по избутване и теглене на летателните средства;
· Поддържане на радиовръзка с оперативен център и екипажи на полети.
Вие сте подходящ ако имате следните умения:
· Работа с инструменти и пособия в механо-техниката;
· Добри познания по английски език за работа с чертежи и текстове, комуникация с екипаж и други;
· Сръчност и внимание към детайлите;
· Дисциплина и съобразителност;
· Опит в областта на ремонтните дейности;
· Компютърна грамотност.
Изисквания:
· Средно или висше техническо образование;
· Опит на подобна длъжност минимум 3 години.
· Шофьорска книжка – кат. B;
Ние Ви предлагаме:
· Отлични условия на труд ;
· Стартово възнаграждение – 1100 лв. нето , увеличение след пробния период;
· Възможност за експертно и йерархично развитие;
· Социални придобивки – ваучери за храна на стойност 400 лв. ;
· Работно време по график - съобразно заетостта на летището
· Служебен телефон, автомобил, компютър, екипировка и оборудване за изпълнение на служебни задължения.
Благодарим Ви за интереса към позицията!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за оценка на професионални компетенции, съобразно стандартите на Стопанска камара България.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби