МИЯЧ/КА НА СЪДОВЕ, ХИГИЕНИСТ

Няма описание

Ресторант"Афродита" в кк.Слънчев бряг търси мияч/ка на съдове и хигиенист
с основни задължения
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Миене на съдове и тави-ръчно и машинно;
- Почистване на кухнята;
- Изпълнение на конкретни задачи поставени от Управителя на заведението;
- Спазва условията за здравословен и безопасен труд;
- Извършва и други дейности възложени от управителя свързани с функционирането и доброто състояние на заведението.
ИЗИСКВАНИЯ:
- организирана и отговорна личност;
- умение за работа в екип;
- спазване на позитивно, етично и конфиденциално отношение към клиентите;
- предишен опит на тази позиция е предимство;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор, СО, сигурно и добро заплащане;
- възможност за настаняване
- работно облекло;
- обучение по фирмени стандарти;
- работа в млад екип;
- приятна и динамична среда;
Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Конфиденциалността е гарантирана.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Телефон за контакт: 0 893 322 663.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм