Международен шофьор кат. С /курсове в Европа/

Няма описание

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За своя екип в момента търсим:

Международен шофьор кат. С

Основни отговорности:

  • Надеждно и безопасно извършва доставки до клиенти по предварително утвърден маршрут;

  • Извършва транспортни курсове от България до Германия, Италия, Чехия, Полша и други държави в Европа;

  • Отговаря за спазване на сроковете за доставка до крайните клиенти;

  • Отговаря за техническото състояние на управляваното МПС;

  • Следи за съответствието на документите за доставка;

  • Спазва всички законови и вътрешнофирмени правила при управление на МПС.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и пълни осигуровки;

  • Отлично възнаграждение;

  • Около 10-дневни курсове в Европа;

  • Работа в бързоразвиваща се компания с високи цели;

  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Професионален опит като международен шофьор - задължителен;

  • Завършено средно образование;

  • Валидно свидетелство за управление на МПС кат. С;

  • Чиста шофьорска книжка;

  • Удостоверение за професионална компетентност за извършване превоз на товари;

  • Карта за дигитален тахограф;

  • Валидно удостостоверение за психологическа годност;

  • Умения за работа с документацията, свързана с транспорта на продукти;

  • Безопасно, внимателно и отговорно шофиране и поддръжка на превозното средство.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби