Международен Шофьор Кат. Б

София

Фирма One Box LTD е утвърден лидер в международния транспорт.
С високо професионален екип, нашата фирма отговаря на нуждите на всеки клиент. Ние предлагаме бързо и ефективно обслужване.
Отговорности:
- Извършва транспорт и доставка на заявките в рамките на определените райони;
- Отговаря за навременното извършване на доставките;
- Отговаря за поверената стока в транспортното средство;
Изисквания:
- Шофьорска книжка категория B;
- Oпит като международен шофьор;
- Умения за работа в екип;
- Опит на подобна позиция е задължителен;
- Желание за постоянна работа в дългосрочен план;
- Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения;
Компанията предлага:
- Постоянен трудов договор
- Отлични условия на работа и чисто нови бусове до 3,5 тона;
- Коректно и професионално отношение от страна на работодателя.
Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
За кандидатстване моля изпратете подробна автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани в условия на пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Перник

Административни, Офис и Бизнес дейности