Мениджър резервни части

Агромашина Груп е компания с предмет на дейност внос и дистибуция на земеделска техника. Компанията е официален вносител на трактори Lamborghini и SAME за България.
За базата си в Монтана търси да назначи:
Мениджър резервни части:
Изисквания към кандидата
- Техническо образование – машинна специалност
- Отлични познания за устройството и начина на работа на транспортните машини
- Опит в работата с каталози за резервни части
- Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
- Компютърна грамотност – MS OFFICE
- Умения за работа в екип
- Организираност, възприемчивост, лоялност
- Умение за работа под напрежение в динамична среда
Задължения и отговорности
- Да получава, обединява и следи за изпълнението и движението на поръчките за резервни части към съответните доставчици.
- Да следи за доставката, разпределението и получаването на резервните части, както документално, така и физически.
- Комуникира пряко с доставчиците на резервни части
- Да подпомага логистичните дейности по разпределянето и съхранението на резервни части
- Да участва в планирането и реализирането на стратегията на фирмата относно търговията с резервни части и консумативи
- Да събира и анализира информация за пазара
- При необходимост да превежда от английски на български език информация свързана със следпродажбената дейност на фирмата.
Ние предлагаме:
- Работа в стабилна и бързоразвиваща се компания
- Добри условия на труд и дългосрочни ангажименти
- Стимулиращо заплащане
- Петдневна работна седмица, осем часов работен ден
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас данни са лични и попадат под защитата на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на подбора.

June 10th, 2022

Монтана

Ремонтни и Монтажни дейности