Мениджър производство - Смилане и екстракция на маслодайни семена —- Manufacturing Manager / Oilseed

Няма описание

Мениджър производство - Смилане и екстракция на маслодайни семена
Ние като Боладжа България търсим Мениджър Производство с опит в операциите по раздробяване и екстракция на маслодайни семена.
Нашият завод се намира в Любимец, оборудван е с най-модерно оборудване за екстракция на маслодайни семена и кандидатите с опит в системите за непрекъсната екстракция са голямо предимство.
Мениджърът на производството ще бъде пряко отговорен за управлението на всички оперативни аспекти на местоположението на инсталацията за смилане на маслодайни семена, от получаването на суровини до съхранението и транспортирането на крайния продукт.
Това включва управление на активи и служители, изпълнение на програми за качество на продукта и околна среда, здраве и безопасност, отчетност за развитието и изпълнение на прогнозираното производство, ефективност, производствени разходи и капиталови разходи.
Мениджърът на производството трябва да може да анализира всяка стъпка от производствения процес и да използва ефективно ресурсите за постигане на желаните резултати. Кандидатът също ще има способността да следва прилежно указанията за безопасност и съответствие, за да създаде здравословна работна среда за всички служители.
Отговорности
Наблюдавайте операциите на завода като бюджет, производствен график и запаси
Поддържайте чисто и безопасно работно място
Анализирайте производствените разходи и инвентара, за да установите области за подобрения
Осигурете спазване на правилата и политиките на работното място
Проучете процесите и проектирайте планове за ефективно използване на наличните ресурси
Квалификации
За предпочитане; от хранителни и химически производствени практики
Бакалавърска степен по инженерство или подходяща област
15+ години опит в областта
Опит в управлението на заводи и производствени операции в индустриални производствени процеси
Manufacturing Manager - Oilseed Crushing & Extraction
We as Boladzha Bulgaria, looking for a Manufacturing Manager, experienced in Oilseed Crushing & Extraction operations.
Our plant is located in Lyubimets, equipped with state-of-art technology Oilseed Extraction equipments and candidates with Experience in Continuous Extraction Systems is a big advantage.
Manufacturing Manager will be directly responsible for management of all location operational aspects of the oilseed crush plant, from raw material receiving to final product storage and shipping.
This involves management of assets and employees, execution of product quality and Environmental, Health and Safety programs, accountability for development and meeting forecasted production, efficiency, manufacturing costs, and capital expenditures.
Manufacturing manager should be able to analyze each step of the manufacturing process and make effective use of resources to deliver desired outcomes. The candidate will also have an ability to follow safety and compliance guidelines diligently in order to create a healthy work environment for all employees.
Responsibilities
Oversee plant operations such as budget, production schedule and stock
Maintain clean and safe workplace
Analyze production costs and inventory to establish areas for improvements
Ensure adherence to rules and workplace policies
Examine processes and design plans to effectively use available resources
Qualifications
Prefferably; from food and chemical manufacturing practices
Bachelor's degree in Engineering or relevant field
15+ years of experience in field
Experience in plant management and manufacturing operations in industrial manufacturing processes

За обявата

June 10th, 2022

Любимец

Производство