Мениджър продажби онлайн

Няма описание

Асеновград

Вие искате да работите в креативна и динамична среда, в която да проявите своя хъс и енергия!
Вие искате ежедневно да можете да виждате резултатите от вашите действия!
Вие искате да работите в мотивиран и амбициозен млад екип, част от бързо развиващата се фирма в сферата на онлайн търговията .
Вие сте човек, който обича да учи и ежедневно прилага прочетените новости в работата си! Станете част от нашия екип !
Във връзка с разширяването на дейността на компанията си търсим:
МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ
Задълженията включват:
- Приемане на поръчки по телефон ,олх, фейсбук и други платформи.
- Въвеждане на всички поръчки и подготвяне за предаване на куриер.
- Въвеждане и редактиране на продукти, снимки и описания в магазина.
- Създаване и насрочване на рекламни кампании в Google, социалните мрежи и email кампании.
Изисквания:
- Да сте ориентирани към резултатите и да искате клиентите ви винаги да са доволни;
- Да имате отношение към детайлите, аналитично мисленe и инициативност;
- Да имате силни организаторски умения и решителност;
- Да работите ефективно в екип;
- Да имате висше образование /желателно /;
- Да владеете английски език на минимум ниво В1
- Да имате добра компютърна грамотност.
- Опит с онлайн търговия - /предимство за кандидатите/
- Комуникативни умения за работа с клиенти
Ние предлагаме:
- Първоначално обучение
- Работа в млад, енергичен, сплотен и целенасочен екип;
- Възможност за кариерно развитие и работа на пълен работен ден.
- Твърда заплата и последващо бонусно развитие
Ако разпознавате себе си в горепосочените изисквания и смятате, че вашето място за развитие е при нас, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип.
Изпратете ни вашата автобиография и актуална снимкa . Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби