Мениджър Експанзия с Немски език

CTeam е компания създадена по един от най-успешните бизнес модели в областта на управления и развитие на човешките ресурси в България, който съчетава едни от най-добрите международни практики, спецификите на местния пазар и познаване на цялостния процес при управлението на човешкия капитал. Нашият екип е съставен от висококвалифицирани експерти с дългогодишен опит в областта на: Подбор на персонал Обучение и развитие на таланти Анализ на личностен профил Проучване на възнагражденията и стимулите Обработка на възнаграждения и администриране на персонал ================================================ CTeam  is created based on one of the most successful business models in the field of human resources management in Bulgaria, combining the best international practices, local market specifics and deep knowledge of the overall process in the human capital management. Our team is composed of highly trained professionals with extensive experience in the following fields: Recruitment and selection Training and development Assessment and Personal Profile Analysis Compensation and Benefits Survey, HR Consulting Payroll outsourcing and staff administration

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, международна търговска компания сега навлизаща в България, търсим да назначим отговорен и опитен човек на позиция:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

- Проучване, анализ и оценка с цел разработването на стратегия за установяване и разширяване на търговските обекти на компанията, избор на подходящи локации за експанзия на филиалната мрежа – нови потенциални възможности за растеж.
- Сътрудничество с държавна и градска администрация  в насока предоставяне на възможност за откриване на нови търговски обекти -  градоустройство, планиране, разрешителни за строеж и др.
- Извършване на огледи на търговски и административни обекти с цел наемане или закупуване, сключване на договори и друга документация свързана с имотите;
- Водене на кореспонденция, планиране на срокове, организиране на делови срещи, комуникация с доставчици на материали и др.;
-Поставяне на KPI и проследяване на резултатите.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Висше образование;
- Много добро владеене на Немски език;
- Доказан опит на позицията;
- Отлично познаване на тенденциите и пазара на търговски недвижими имоти в София и страната, както и нормативната уредба по закупуване и отдаване под наем на имоти;
- Организиран, отговорен, последователен човек с добри умения за работа в екип.
-Много добри компютърни умения.
-Възможност за пътувания.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Работа в международна компания;
- Въвеждащо обучение в Германия;
- Възможности за професионална реализация;
- Коректни трудови условия.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.
СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби