МЕНИДЖЪР ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ

BOpartners е вътрешният център за споделени услуги към компаниите в Realto Group. Покрива направления Информационни технологии, Маркетинг, Правно обслужване, Финанси и Човешки ресурси.Realto Group обединява агентски и консултантски компании в сферата на недвижимите имоти с над 25 годишен опит. Групата включва утвърдени и добре познати имена в сектора - Адрес, Имотека, Unique Estates, Cushman&Wakefield Forton, Credit Center. Общо Realto Group генерира най-голям обем от сделки с имоти на българския пазар и развива най-голямата мрежа от консултанти в сферата на недвижимите имоти. Нашият екип се състои от над 700 професионалисти в сектора, които работят в цялата страната.

БОпартнърс е вътрешният център за споделени услуги към компаниите в Realto Group, който ги обслужва по административни въпроси в направления Човешки ресурси, Маркетинг, Право, Финанси и Информационни технологии.
Realto Group обединява агенции за недвижими имоти и консултантски компании с повече от 25 години опит на българския пазар. Групата инвестира в някои от най-реномираните и уважавани компании в сектора: АДРЕС, Имотека, Unique Estates, Cushman & Wakefield Forton и Credit Center.
Общо Realto Group генерира най-голям обем от сделки с имоти на българския пазар и развива най-голямата мрежа от консултанти в сферата на недвижимите имоти. Нашият екип се състои от над 700 професионалисти в сектора, които работят в цялата страна.
За екипа на БОпартнърс търсим МЕНИДЖЪР ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ – ГРАД СОФИЯ
Ако Вие сте ЕНТУСИАЗИРАН, ПОЗИТИВЕН И ПРОАКТИВЕН ОПИТЕН HR МЕНИДЖЪР, потърси Ни, за да обсъдим възможностите за твоята успешна КАРИЕРА!
ТВОИТЕ ЗАДАЧИ:
• Организира и ръководи цялостната дейност на отдел „Човешки ресурси“;
• Разработва, прилага и поддържа стабилни и съгласувани стратегии, политики, проекти, правила и процедури;
• Изгражда дългосрочни бизнес отношения с мениджмънта и служителите на БОпартнърс и компаниите от Realto Group;
• Управлява често сложни случаи в областта на човешките ресурси, като използва инициативност, прагматизъм и добро познаване на българското трудово право;
• Постоянно анализира, уверено и точно разбира и докладва данните и въпросите, свързани с човешките ресурси;
• Управлява процеса на обучение и развитие на таланти;
• Разработва, организира и осъществява програми, свързани с оценката, мотивацията и кариерното развитие на служителите.
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Дългосрочен трудов ангажимент и мотивиращо възнаграждение;
• Отлични възможности за професионална реализация;
• Динамична и енергична среда с висока степен на самостоятелност;
• Възможност за развитие на умения и справяне с различни казуси;
• Възможност за инициативи и свобода на действията;
• Коректно отношение и позитивна атмосфера.
ТВОЯТ ПРОФИЛ:
• Висше образование „Психология“, „Човешки ресурси“ или друго подходящо образование;
• Професионален опит минимум 3 год. в подобна мениджърска роля или продължителен опит в областта на Човешките ресурси;
• Професионално разбиране и практическо прилагане на българското трудово право;
• „Играещ“ мениджър – едновременно стратег, организатор и изпълнител, способен да сътрудничи и работи в динамична среда;
• Отговорен, динамичен, способен да приоритизира, със силни мениджърски умения /ръководни, организационни, работа в екип и делегиране/;
• Силни презентационни и преговорни умения;
• Креативен, мотивиран и с желание за продължително развитие в тази област;
• Опит с HR и Microsoft системи/инструменти, с желание да работи с професионални и социални мрежи (LinkedIn, Facebook и др.);
• Английски език на работно ниво.
Ако отговаряте на Профила, желаете да се присъедините към нашия екип и имате дългосрочни интереси в областта на управление на човешките ресурси, моля, изпратете ни Вашето CV с актуална снимка и Мотивационно писмо.
Ще се свържем единствено с кандидати, отговарящи на Профила.
Ние събираме, обработваме и съхраняваме Вашите лични данни с грижа към тях и при спазване на законовите изисквания. Личните Ви данни ще бъдат обработени само и единствено, за да се свържем с Вас в случай, че Ви одобрим за следващия етап от подбора. Личните Ви данни няма да бъдат разкривани пред други лица/организации извън компанията ни.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности