МЕХАНОШЛОСЕР

ЕЛ БАТ АД е основана през 1993 година. Основна дейност на компанията е преработване и рециклиране на различни видове олово-съдържащи отпадъци и излезли от употреба акумулаторни батерии.Продуктите на фирмата са: Меко олово, Оловни сплави, Оловни детайли, Натриев сулфат. Различните видове олово са основа суровина в производството на оловно-кисели акумулаторни батерии, широко използвани в автомобилостроенето, производството на подводници и други плавателни съдове, кабелни покрития, а също и в химическата индустрия. Работата на компанията напълно съответства на използването на най-добри техники и технологии, приложими в тази сфера. Изпълнени са всички изисквания за опазване на околната среда и човешкото здраве, както и за осигуряване на безопасни условия на труд. Продуктите се произвеждат в съответствие с международни стандарти и по изискване на клиента.

Основният бизнес, с който се занимава групата от компаниите ни повече от 29 години е в сферата на индустриалното производство.
Компания ЕЛ БАТ АД произвежда борсови сплави и меко олово, които реализира успешно в Европа и по света. Към момента за дружеството работят повече от 150 човека, а предизвикателството пред нас е да намерим квалифицирани служители, които да работят в новия ни завод за производство на олово в град Долна баня.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Ежедневен контрол и техническа поддръжка на системите за производство и пренос на газ, топла вода, студена вода и компресиран въздух;
• Участва в планови и аварийни ремонти и поддръжка на оборудването и инсталациите;
• Участва в дейности по постоянен контрол за правилната експлоатация на съоръженията и тяхната обезпеченост и безопасност при работа;
• Контролира редовното документиране на сменните дневници съгласно нормативните изисквания.
Работни смени (пример):
1-ва смяна: 06:00 - 14:00 часа;
2-ра смяна: 14:00 - 22:00 часа;
3-та смяна: 22:00 - 06:00 часа.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Стартово възнаграждение в размер на 2200 лв. (бруто);
• Допълнителни възнаграждения за постигнати резултати;
• Ваучер за храна и други социални придобивки;
• Работно облекло и необходимите лични предпазни средства;
• Безплатна храна по време на работа;
• Възможност за организирано пътуване;
• Възможност за настаняване в гр. Долна баня.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено средно образование с техническа насоченост;
• Опит в инсталирането и поддръжката на тръбопроводи, ремонта на машини и съоръжения;
• Умения за работа с преносими електро-инструменти;
• Умения за работа в екип, отговорност и комуникативност;
• Възможност за работа при гъвкав работен режим.
Моля, изпратете ни Вашата актуална автобиография. Конфиденциалността е гарантирана. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

Долна баня

Производство