ПОРШЕ ИНТЕР АУТО БГ ЕООД/офис София logo

Механик Общи ремонти

Няма описание

Поради разширяване на дейността, в "Порше София Изток" - специализиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на автомобили Фолксваген и Ауди, се открива допълнителна позиция Механик Общи ремонти.
Задачи и цели на длъжността:
Заемащият длъжността отговаря за компетентното изпълнение на възложените му задачи във връзка с извършването на ремонтни работи и въвеждането в изправност на автомобили и удовлетворяване в оптимална степен изискванията на клиентите.
Конкретни задачи на заемащия длъжността:
- проверка на общото състояние на превозното средство, констатиране и документиране на установените недостатъци в съответствие с насоките в Електронна сервизна информационна система;
- бързо и извършено в съответствие с изискванията въвеждане в изправност на автомобилите съгласно работното задание;
- правилно прилагане и използване на цялата налична информация за възложените поръчки по отношение на срокове, комплексност и точност;
- използва всички налични системи и помощни материали;
- осъществява ремонтни дейстности спазвайки указанията описани в Ръководствата за общи и каросерийни ремонти, Наръчник за сервизна техника и ръководство за ТО
- изпълнение изцяло, в срок и компетентно на всички позиции от поръчката за ремонт.
Изисквания към кандидата:
- предишен опит на същата позиция;
- техническа грамотност;
- познания за устройство и принцип на действие на двигателя и компоненентите на автомобила;
- познания за продуктите на Фолксваген груп;
- познания за реда и изискванията за извършване на монтажни и ремонтни работи;
- средно техническо образование, висше - с предимство;
- желание за самоусъвършенстване;
- готовност и умения за работа в екип, ефективност, надеждност;
- владеене на немски и/или английски език е предимство;
- свидетелство за управление на МПС.
Какво предлагаме:
- работа в утвърдена компания с екип от професионалисти;
- възможност за професионално развитие, обучения и повишаване на квалификацията;
- допълнителен пакет - социални придобивки;
- отлични информационна и материална обезпеченост и процеси от страна на работодателя във връзка с изпълнението на функциите на позицията.
Ако желаете да кандидатствате по тази обява, моля да изпратите автобиография с актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби