Механик - електрически скутери за гр. Варна

CTeam е компания създадена по един от най-успешните бизнес модели в областта на управления и развитие на човешките ресурси в България, който съчетава едни от най-добрите международни практики, спецификите на местния пазар и познаване на цялостния процес при управлението на човешкия капитал. Нашият екип е съставен от висококвалифицирани експерти с дългогодишен опит в областта на: Подбор на персонал Обучение и развитие на таланти Анализ на личностен профил Проучване на възнагражденията и стимулите Обработка на възнаграждения и администриране на персонал ================================================ CTeam  is created based on one of the most successful business models in the field of human resources management in Bulgaria, combining the best international practices, local market specifics and deep knowledge of the overall process in the human capital management. Our team is composed of highly trained professionals with extensive experience in the following fields: Recruitment and selection Training and development Assessment and Personal Profile Analysis Compensation and Benefits Survey, HR Consulting Payroll outsourcing and staff administration

Описание на позицията:
Lime е най-голямата компания в света за споделено ползване на електрически скутери. Стартирала в САЩ, днес Lime е в над 100 града и 5 континента. След успешното влизане на пазара в София през м. август 2019, ние сме готови да разширим дейността си в България през 2022 г. За целта са ни нужни механици, които да поддържат техническото състояние на електрическите скутери.
За град Варна търсим механик, който да работи 20 часа седмично - пет дни в седмица по 4 часа. Чиста заплата: 750 лв. Маханиците в Лайм получават нетен месечни бонуси в размер на до 325 лв., при достигане на средно 2 поправки на час.
Изисквания:
• Фокусирани върху ежеднедневната техническа поддръжка на електрическите скутери
• Чисто съдебно минало
• Английски език – мин.ниво
• Възможност да използва смартфони и мобилни приложения
• Добро физическо състояние, способност да издържа на натоварване.
• Възможност да вдига скутерите, които тежат 17.5 кг
• Завършено средно средно образование
• Предишен опит като механик е предпочитан, особено, ако е работено с електроника
• Маханиците в Лайм получават нетни месечни бонуси в размер на до 325 лв.
Какво ще ви предложим:
• Постоянен трудов договор
• Целогодишна заетост
• Стартово месечнои възнаграждение 750 лв./Нето
• Бонус до 325 лв./месец./при достигане на месечни таргети
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани за целите на настоящия подбор и селектиране на кандидати за бъдещи позиции, обявявани от СиТийм ЕООД, в рамките на следващата една година, освен ако не изразите изрично несъгласието с това.
Си-Тийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 1881 от 18.05.2015 г.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби