МЕДИЦИНСКИ/ ФАРМАЦЕВТИЧЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

HR Services предлага услуги по планиране и организация на целия процес по търсене и подбор на служители.Компанията притежава лизенз № 2355 издаден от Министерството на труда и социалната политика за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Република България и чужбина, като предоставя следните посреднически услуги:1. Информиране и/или консултиране на търсещите работа лица и на работодателите.2. Психологическо подпомагане на търсещите работа лица.3. Насочване към обучение на възрастни.4. Насочване и подпомагане за започване на работа, включително в друго населено място в страната или в други държави.Ние намираме служителите от които се нуждаете, благодарение на мрежата от контакти, които сме изградили през годините и доверието, с което се ползваме.

HR Services, агенция за подбор на персонал и управление на човешките ресурси, търси „ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ/ МЕДИЦИНСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ – ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ“ за гр. Русе и региона.
Търсим комуникативни личности с добри търговски и презентационни умения, ориентирани към постигане на високи резултати.
ОТГОВОРНОСТИТЕ НА ТАЗИ ПОЗИЦИЯ ВКЛЮЧВАТ:
• Създаване и поддържане на контакти с фармацевти /с аптечна мрежа/ и лекари специалисти - Педиатри, ОПЛ, Дерматолози;
• Консултиране на фармацевти/лекари относно продуктите на компанията;
• Промотиране на добавките и отправяне на актуални предложения;
• Познавана на пазара, конкурентите и тенденциите;
• Изготвяне на отчети и доклади за резултатите от работата.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование в професионалните направления Медицина, Фармация, Икономика, Биология, Химия и др.;
• Професионален опит като Търговски/ Медицински представител;
• Шофьорска книжка кат. В;
• Възможност и желание за пътувания в поверения район;
• Добра компютърна грамотност и умения за работа с програмите от офис пакета.
КОМПАНИЯТА ПРЕДОСТАВЯ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ:
• Отлични условия на труд;
• Стимулиращо възнаграждение;
• Бонусна схема;
• Служебен автомобил и телефон;
• Въвеждащо и периодични обучения.
Ако Ви допада тази възможност, ще се радваме да ни изпратите автобиографията си на български език със снимка не по-късно от 15 август 2022 г.
Ще се свържем само с одобрените кандидати за интервю.
Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана съобразно Общия регламент за защита на данните 2016/679 (ОРЗД) и ЗЗД.
„Ейч Ар Сървисиз“ ЕООД притежава лиценз номер № 2355 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

June 10th, 2022

Русе

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм