МЕБЕЛИСТ МОНТАЖНИК КОРПУСНА МЕБЕЛ

ВАЛИЯН ООД е водещ български производител на висок клас мебели и цялостно обзавеждане. Ние търсим да назначим професионалисти с опит, квалификация и технически умения за позиция: Мебелист монтажник корпусна мебел в ноеоизградената ни производствена база, изградена по действащите европейски норми, с използване на добри световни практики, оборудване и технологии в областта на производството на висококачествени мебели и опазването на околната среда
ВАЛИЯН ООД произвежда висококачествени мебели за интериора на жилищни и бизнес сгради, частни домове, хотели, детски градини, ресторанти, магазини, барове, кафенета и фасади на сгради, с акцент върху всеки индивидуален проект.
Дружеството работи на силно конкурентен пазар, на който качеството и срокът за изпълнение на поръчките и сглобяването на готовата продукция са определящи за запазване на пазарните позиции.
Фирмата разполага с богато машинно оборудване, осигуряващо висок капацитет и възможност за извършване на сложни операции, което ни позволява да бъдем гъвкави и да изпълняваме различни видове поръчки, като тенденцията в компанията е да се използват машини с цифрово управление за автоматизация на процесите.
Управлението на всички етапи от развитието на индивидуалните проекти, е изцяло ориентирано към високо качество на крайната продукция и пълното удовлетворяване очакванията на клиентите, благодарение на своята модерна структура, вътрешно регулиране на процесите, цифровизиране на голяма част от производствените процеси и мотивирането на персонала.
ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Качествено, отговорно и съвестно производство, сглобяване и монтаж на стандартни и нестандартни корпусни мебели от масив, МДФ, ПДЧ, Кориан и др. в производствената база и на обектите.
• При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжностната характеристика.
ВРЪЗКИ И ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ
• В ежедневната работа служителят е подчинен на началника на отдел "Производствен цех".
• Във връзка с изпълнение на длъжността взаимодейства с ръководството на предприятието, другите началници на цехове, търговци и отдел „Проектиране и конструиране на мебели“.
ОТГОВОРНОСТИ НА ДЛЪЖНОСТТА
• Служителят е длъжен да спазва утвърдените в предприятието вътрешни правила за вътрешен трудов ред, здравословни и безопасни условия на труд, правилата за противопожарна безопасност и др.
• При изпълнение на своите задължения е длъжен да ползва специално фирмено работно облекло и лични предпазни средства.
УСЛОВИЯ НА ТРУД И ПРОИЗВОДСТВЕНА СРЕДА
• Постоянен трудов договор;
• Социални, здравни и пенсионни осигуровки;
• Осем-часов работен ден от 8:30 до 17:30, с ¾ час почивка за обяд във времето от 12:15 до 13:00 и ¼ час технологична почивка от 15:00 до 15:15;
• Динамична работна среда, предлагаща професионални предизвикателства;
• Възможност за професионално развитие;
• Отговорна позиция в екип от професионалисти;
• Твърдо месечно възнаграждение с възможност за авансово и окончателно заплащане при желание на работника и съгласно правилата за работна заплата на предприятието;
• Отлични условия за работа в нова и съвременна фабрика с модерен машинен парк и оборудване;
• Стимулиращо възнаграждение при монтажни дейности извън производствената база в страната или чужбина;
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
• Образование: средно образование, ще се счита за предимство;
• Технически познания за работа с технически чертежи, ще се счита за предимство;
• Трудов опит - минимум 3 г. трудов стаж на подобна отговорна длъжност, ще се счита за предимство;
• Прецизност, отговорност и способност за взимане на самостоятелни решения при изпълнение на служебните си задължения за постигане на качествени, количествени и в поставения срок резултати;
• Комуникативност и умение за работа в екип;
• Управление на МПС, ще се счита за предимство;
• Личностни изисквания към изпълнителя: прецизен, отговорен, организиран, сръчен, взискателен, лоялен.
Ако сте професионалист, притежавате опит, квалификация и технически умения, и ако сте отговорен, взискателен, сръчен и искате да станете част от екипа на българска компания, позната и утвърдена на европейския пазар, кандидатствайте за позиция: Мебелист монтажник корпусна мебел.
ВАЛИЯН ООД гарантира конфиденциалност на всички изпратени кандидатури на нашите кандидати по смисъла на Закона за защита на личните данни ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство