Майстор СКАРА

Няма описание

Заведение за бързо хранене Грил Мастър търси да назначи служители/ки на длъжност ГОТВАЧ СКАРА /печене на скара/:
Задължения:
- Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции
- Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
- Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
- Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
- Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
- Спазва Правилника за вътрешния ред.
Изисквания:
- Умение за работа в екип
- Професионално отношение към клиентите
- Съвестно отношение към служебните ангажименти;
- Мотивация за работа
- Поддържане на лична и професионална хигиена
- Спазване на фирмени стандарти в приготвянето на храната
- Желание за работа и развитие .
- Спазване на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд
- Опита е предимство;
Ние предлагаме :
-въвеждащо фирмено обучение;
-работа на смени;
-коректно и сигурно заплащане ;
-бонуси при отлично представяне;
-работа в сплотен колектив;
-трудов договор с фирма Раданс ;
-платен годишен отпуск;
-реални възможности за развитие;
Необходими документи:
- здравна книжка;
Ако сте заинтересовани от обявената по-горе позиция за работа, моля изпратете Вашето СV, с телефон за обратна връзка. След като получим Вашето СV, веднага ще се свържем с одобрените кандидати, за да бъдат поканени на интервю.
Гарантираме, че всяка кандидатура се разглежда при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби