Машинен оператор

Ние от Cord creations art and deign textiles and paper products Ltd се занимаваме с динамичното
производство на луксозни хартиени чанти и дръжки. За да успеем да постигнем нашите цели са необходими работници и служители, които със страст изпълняват своите задачи.
Вашите задължения:
- Дa изпълнява качествено дейностите си на оператор;
- Да поддържа машините в техническа изправност;
- Да настройва машината преди работа;
- Други задачи свързани с длъжността.
Нашите изисквания;
- Минимум завършено средно образование
- лоялност и отношение към детайлите
- комуникативна личност
*Опитът за тази позиция е препоръчителен, но не е задължителен.
Всеки, който има интерес може да се развива и да придобива знания и умения
по време на работния процес.
Какво предлагаме?
- отлично трудово възнаграждение с възможности за развитие;
- пет дневна работна седмица
- сплотен колектив и чудесни условия на труд;
- организаран транспорт
Нашето предпритие се намира в с. Синитово - област Пазарджик.
За вашите нужди осигуряваме организиран транспорт
от гр. Пазараджик до местоработата и обратно.
При кандидатстване, моля приложете актуална автобиография и снимка.
Ще очакваме вашите кандидатури по позицията.

June 10th, 2022

София

Производство