МАШИНЕН ОПЕРАТОР - РАЗДУВНИ МАШИНИ ЗА PET БУТИЛКИ

ИТД ЕООД е водеща българска компания, специализирана в производството на висококачествени пластмасови изделия и инструментална екипировка.ИТД разполага с отлично оборудвана съвременна база.Разумните инвестиции, професионализмътв управлението и екипът от висококвалифицирани специалисти превърнаха ИТД в надежден партньор, с възможности за пълно удоволетворяване на постоянно нарастващите изисквания на потребителите на пластмасови опаковки.ИТД притежава внедрена и сертифицирана Система за управлениена качeството съгласно ISO 9001:2015 и Околна среда ISO 14 001:2015.

Съединение

ИТД ЕООД е водещо българско предприятие, произвеждащо висококачествени пластмасови изделия и инструментална екипировка с утвърдена репутация.
Фирмата търси да назначи:
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Осигурява безопасна, безаварийна и надеждна работа на оборудването, машините и съоръженията в производството, в което работи.
• Монтаж и демонтаж на инструменти /матрици/.
• Подготовка на линията за пускане в нормален работен режим.
•Осъществяване на настройка на линията в съответствие с предварително зададените й работни параметри и поднастройки, регулиране на приспособленията, механизмите и инструментите по време на работа в съответствие с конкретните изисквания на производството
• Попълва всички необходими документи, свързани с изпълняваните от него задължения.
• Периодична профилактика на съоръженията.
• Следене за качеството на произвежданите изделия
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Средно специално или висше образование;
• Опит на същата или сходна позиция се счита за предимство;
• Опит в производствено предприятие;
• Умения за работа в екип;
• Желание за работа на трисменен режим на работа;
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Перспектива за развитие в успешна организация;
• Въвеждащо обучение;
• Много добри условия за работа;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Бонуси за постигнати резултати;
• Ваучери за храна;
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография и актуална снимка
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство