Личен шофьор

Няма описание

Във връзка с разширяване дейността си, фирмата търси да назначи Личен Шофьор:
Изисквания към кандидата:
- Активен шофьор;
- Техническа автомобилна грамотност;
- Организираност, лоялност, отговорност към поставените задачи;
- Чисто съдебно минало;
- Чист и спретнат външен вид;
Вашите задължения:
- Следене за изрядно техническо състояние на поверения Ви автомобил;
- Поддръжка на изряден външен вид на автомобила;
- Разнасяне на пратки и документация;
- Изпълнение и съдействие при ежедневни транспортни задачи;
Ние Ви предлагаме:
- Работно време от 11:00 до 20:00
- Чисто възнаграждение 1200лв
- Извънреден труд се заплаща допълнително.
Ако проявявате интерес към обявената позиция, е необходимо да ни изпратите автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери