Дзезов, Вражалски and Бърборков-2017 logo

Лабораторен специалист - логистика

Групата Веолия е световен лидер в оптимизираното управление на ресурсите. Групата създава и предоставя  решения в три направления – вода, енергия и отпадъци, като така допринася за устойчивото развитие на обществата и индустриите. В България Групата е представена от  "Софийска вода" АД и „Веолия Енерджи България". "Софийска вода” АД осигурява услугите по водоснабдяване, канализация и пречистване на води в Столична община. Компанията е най-големият ВиК оператор на територията на България и първият с екологичен сертификат ЕМАS.Като част от групата на Веолия, ние от „Софийска вода“ се стремим да предоставяме иновативни и устойчиви решения и да бъдем еталон за екологична трансформация, която е в основата на Целта на Веолия.

 "Софийска вода” АД осигурява услугите по водоснабдяване, канализация и пречистване на води в Столична община. Компанията е най-големият ВиК оператор на територията на България и първият с екологичен сертификат ЕМАS.

Като част от групата на Веолия, ние от „Софийска вода“ се стремим да предоставяме иновативни и устойчиви решения и да бъдем еталон за екологична трансформация, която е в основата на Целта на Веолия.

С цел поддържане на високото качество на услугите, обявяваме свободна позиция за длъжността:

"Лабораторен специалист – логистика"

Лабораторният Изпитвателен Комплекс (ЛИК) на ”Софийска вода” извършва постоянен мониторинг на качествените показатели на питейната и отпадъчната вода.

ЛИК работи с най-съвременна техника и апаратура за анализ на води и утайки (ICP-OES, газов хроматограф - GC-FID, GC-MS/MS, TOC анализатор), както и с класически методи за анализ.

Лабораторията е носител на сертификати и отличия за участия в международни изпитвания за пригодност и доказване на компетентност.

Функции и отговорности:

  • Осъществява входящо-изходящите дейности, свързани с приемането, регистрирането и съхранението на постъпилите проби в ЛИК;

  • Води всички технически записи, свързани с входящо-изходящите дейности за постъпилите извадки;

  • Изготвя справки, процедури, инструкции и доклади за нуждите на ЛИК и Дружеството;

  • Работи със система за лабораторен мениджмънт (WinLIMS) и участва в оптимизирането й;

  • Участва в оптимизиране на системата за управление на качеството, въведена в лабораторията, в съответствие с изискванията на БДС EN ISO/IEC 17025.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование - специалност в областта на: химия, екология, екохимия, биотехнологии или биология;

  • Свободно ползване на MS Office и опит при работа с различни софтерни приложения;

  • Развити аналитични умения и способност за намиране на решения;

  • Прецизност и акуратност при водене на документация и записи;

  • Способност за ефективна комуникация и работа в екип.

Предимства:

  • Опит в акредитирана лаборатория или лаборатория работеща съгласно GPL;

  • Ползване на технически английски език.

Специфични изисквания:

  • Да не сте алергичен към химикали и микробиологични среди.

За да кандидатствате, моля, изпратете актуална автобиография, посочвайки референтния номер на позицията.

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка.

Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби