ЛАБОРАНТ

Няма описание

Ние сме бързо развиваща се група, лидер в областта на търговията със зърно, търговия и преработка на маслодайни култури.
За нашия нов завод до с.Разделна, община Белослав, област Варна търсим мотивиран и амбициозен кандидат за длъжността Лаборант.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ
• Анализира и изпитва взетите проби от различни суровини.
• Води необходимата документация.
• Отговаря за достоверността на извършените анализи и направените заключения.
• Отговаря за правилното използване на различните аналитични методи и уреди, съоръжения и прибори в лабораторията.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
• Образование: средно, средно специално или висше.
• Друга квалификация: Компютърна грамотност.
• Професионален опит ще се счита за предимство.
• Възможност за работа под напрежение.
Ние предлагаме:
• Динамична и предизвикателна работа в професионален екип и отлична работна среда.
• Възможност за професионално развитие и обучение.
• Атрактивно възнаграждение.
• Пакет социални придобивки.
• Осигурен транспорт по линиите Провадия-Разделна и Варна-Разделна.
Ако сте заинтересован/а от нашето предложение и сте готов да приемете предизвикателството, ние очакваме вашето актуално CV. Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената информация е конфиденциална и ще се третира според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби