КОНТРОЛЬОР КАЧЕСТВО

Няма описание

„Сарк България" АД е част от Sarkuysan A.S., РТурция - създадена през 1972г., сред водещите европейски компании в производството на медна тел.
Търси кандидат за позиция: "КОНТРОЛЬОР КАЧЕСТВО"
Общи изисквания:
• Завършил подходящо за длъжността образование
• Предимство е опит в сферата на контрола на качеството
• Предимство е познаването на Системите за управление на качеството
• Владеене на MS Office
• Владеене на английски език е предимство
• С умения за работа в екип
• Работата е на три смени по график, петдневна работна седмица
Описание на работата и отговорности:
• Периодичен контрол, преглед на продукцията от производствените машини и докладване на резултатите
• Поддръжка и калибриране на измервателните уреди в отдела
• Вземане на проби от суровини, продукция и извършване на тестове
• Спиране на всяко производство или доставка, в случай на несъответствие в качеството на продукцията
• При нужда опаковане на готовата продукция, работата изисква и управление на мотокар
• Прави предложения за развитието на процесите на контрол на качеството на производството
ПРИ НАС ЩЕ ПОЛУЧИТЕ:
• Въвеждащо обучение
• Високопрофесионална работна среда
• Възможности за развитие в една от най-успешните световни компании
• Отлични условия на труд
• Дълосрочна работа
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Шумен

Производство