Key Account Manager

Няма описание

Фасилити Мениджмънт Груп ЕООД е компания, специализирана в управлението и поддръжката на жилищни, ваканционни и търговски имоти в цяла България. Фирмата непрекъснато се разраства и разширява.
За дейността си по поддръжка на луксозни жилищни комплекси в гр. София, компанията търси нови попълнения в администратиния екип за централен офис:
Основни задължения и отговорсности:
- Професионално и компетенто общуване с клиентите на компанията чрез лични/уеб/телефонни срещи и разговори и активна имейл кореспонденция.
- Проактивност при решаване на проблеми, позитивно отношение и отзивчивост.
- Свободно владеене на английски език при водене на писмена кореспонденция и разговори.
- Акаунт мениджмънт на банкови сметки и извлечения, разпределение на разходи и индивидуални, клиентски баланси.
- Подготовка и изпращане на общи и индивидуални отчети.
- Подходящо управление на работното време, което е от съществено значение за ефективното справяне с комбинирането на задачите свързани с тази позиция.
- Проследяване на напредъка и изпълнението на поставени задачи спрямо крайните срокове
Изисквания:
- Отлично владеене на всикчи аспекти на MS Office
- Много добър писмен и говорим англиски език.
- Отлични организационни и комуникационни умения
- Аналитично мислене и умения за решаване на проблеми
- Владеене на руски език е предимство
Ние Ви предлагаме:
- Отлично възнаграждение и дългосрочни отношения
- Напълно коректни трудови взаимоотношения
- Работа в професионална среда в модерен офис, с топ локация, сред млади и амбициозни специалисти в различни области.
Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности