КАСИЕР/КА НА ОБЕКТ ЗА БЪРЗО ХРАНЕНЕ кв.Люлин на 8 часа

Няма описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
•Отговаря за доброто обслужване на клиентите;
•Приемане на желаната поръчка от клиента;
•Работа на каса с ресторантска програма,
•Поддържане на хигиена на работното място и в обекта
.Приготвяне на заготовки
.Пържене на картофки
.Зареждане на хладилници за безалкохолно и бира
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
•Завършено средно образование;
•Опит в търговията, ще се счита за сериозно предимство;
•Отлични комуникативни умения и желание за работа с клиенти;
•Отговорност и самодисциплина при изпълнение на трудовите задължения;
•Способност за работа в динамична среда.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
•Трудов договор и въвеждащо фирмено обучение;
•Мотивиращо възнаграждение, твърда заплата + бонус на ежедневна база;
•Сигурно заплащане, съобразено с инфлацията;
•Работно време 5 дни от 12:00-20:30 ч.като графика се прави месец за месец
•Приятна работна среда.
.Работа в Екип
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
•Актуална автобиография;
•Валидна здравна книжка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби