КАСИЕР В ОБМЕННО БЮРО В ХОТЕЛ в гр. Обзор

КОИ СМЕ НИЕ?: РЕЙТ 2000 е компания, утвърдена в областта на финансовите услуги с 20 – годишен опит. Нашите офиси са разположени в най - посещаваните туристически дестинации в България – Слънчев бряг, Златни пясъци, Албена, Обзор и Бяла. За предстоящия летен сезон 2022, компанията търси да назначи Валутни касиери за Обзор.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Извършване на сделки по обмяна на валута;
- Отчетност на поверените паричните средства .
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Трудов договор и нетна заплата при пълна заетост над 1300 лв. с възможност за бонуси.
- Гъвкаво работно време, съобразено с вашите нужди;
- Вътрешно фирмен курс на обучение. При неговото успешно завършване получавате 100 лв. бонус;
-Работа подходяща и за пълнолетни ученици и студенти;
- Коректност и възможност за работа през зимен сезон 2022/2023 година в зимните курорти.
- Осигуряваме безплатна квартира или изплащаме разходи за транспорт
- Ако сте от региона и не се нуждаете от квартира или транспорт, ще получавате допълнително възнаграждение в размер на 250 лв.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Комуникативност и желание за работа;
- Умение за работа с компютър;
- НЕ Е НЕОБХОДИМ ПРЕДИШЕН ОПИТ!!! Ще бъдете обучени.
Ако виждате себе си в описанието на позицията и сте готови да станете част от нашия млад, енергичен и усмихнат екип, изпратете ни Вашата автобиография с актуална снимка. Възможност за интервюта и по Viber или Zoom.
За контакт: +359 887 340 100

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби