Касиер продавач-консултант в бензиностанция "Петрол" - бул. "Васил Априлов" 152 /изход за София/

Няма описание

Бензиностанция по договор за управление с "Петрол" АД, намираща се в гр. Пловдив, бул: "Васил Априлов" № 152 /на изхода за София/, обявява свободни работни места за длъжността Касиер Продавач-консултант.
Основни задължения:
- Обслужване на клиенти
- Работа с пари и приемане на картови плащания
- Предлагане и продажба на стоки
- Поддържане на хигиената в бензиностанцията в добро състояние
Работно време:
Работа по график:
Дневна от 7 до 19 ч.
Нощна от 19 до 7 ч.
/може и само нощни смяни/.
Изисквания:
- Средно образование
- Умения за работа с клиенти
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор с фирма "Март Груп" ЕООД
- Основно възнаграждение
- Бонус за постигнати резултати
- Реални осигуровки
- Възможност за дългосрочна работа и развитие
Ако проявявате интерес, изпратете автобиография на български език или се обадете на телефон 0889803150.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби