Касиер-отчетник с контролни функции

Хотелски комплекс "Емералд Бийч Ризорт и СПА",с.Равда търси да назначи:
Отговорности:
Приема, съхранява и предава /изплаща/ паричните средства по установения ред;
Извършва касови операции по предварително оформени от упълномощени лица приходно-разходни документи;
Води касова книга по форма и ред, установени с вътрешните разпоредби за счетоводната документация;
Работа с касов апарат и ПОС терминал;
Обработване на фирмени документи, издаване на фактури за продажби;
Обработване на дневни парични потоци по обекти;
Изготвя справки и отчети за продажби; Работа със софтуер за фактуриране на Микроинвест;
Проверява фактическата наличност на паричните суми с касовия остатък, ежедневно приключва касовата отчетност
Изисквания:
Подходящо образование-икономическо.
Опит на подобна позиция задължителен 2г.-предимство опит в туризма;
Много добра компютърна грамотност: MS Office;
Комуникативност и отговорно отношение към работата.
Организационни умения и самодисциплина;
Отговорност и лоялност;
Компанията предлага:
Трудов договор, социални осигуровки и добро възнаграждение;
Работно време: 08:00-18:00ч., пн-петък + 2 съботи в месеца (опционално при доп. заплащане);
Осигурена храна по време на работа и транспорт;
Работа в отличен екип и динамична работна среда.
Заетост Юни-Октомври
Възможност за целогодишен ангажимент;
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм