Касиер-Фактурист

BUDMAX е българска компания за дистрибуция на материали за строителни и довършителни дейности с най-голямо национално покритие и търговска мрежа. Компанията е част от холдинга ARABESQUE, в който повечето фирми се специализират в различните сегменти на пазара на строителният бизнес.От създаването си BUDMAX постоянно разширява своята дейност и днес за BUDMAX работят повече от 100 професионално подготвени служители, които осъществяват над 800 доставки и сделки седмично.BUDMAX разполага и с два логистични центъра, обурудвани с модерна складова техника и софтуер за доставки, вътрешно складов транспорт, софтуер за продажби и следене на наличностите, собствен автопарк - бусове и камиони, екип от мобилни търговски агенти, специалисти в строителството,предлагащи най-доброто комплексно решение и логистична подкрепа на всеки от клиентите си.

BUDMAX Ltd. е българска компания за дистрибуция на материали за строителни и довършителни дейности с най-голямо национално покритие и търговска мрежа. Компанията е част от холдинга ARABESQUE, в който повечето фирми се специализират в различните сегменти на пазара на строителният бизнес. От създаването си BUDMAX Ltd. постоянно разширява своята дейност и днес за BUDMAX Ltd. работят повече от 100 професионално подготвени служители, които осъществяват над 800 доставки и сделки седмично. Търсим отговорна и мотивирана личност за позицията Kасиер
Отговорности:
- издаване на фактури за продажби и кредитни известия
- приема, проверява и класифицира първичните счетоводни документи
свързани с продажбите;
- работа с касов апарат и парични средства;
- работа със SAP ERP система;
- изготвяне на справки за нуждите на ръководството;
- работа с ПОС терминално устройство
Изисквания:
- компютърна грамотност;
- повече информация за строителните материали е предимство;
- организираност, прецизност и точност при изпълнение на служебните задължения;
- лоялност и отговорност в работата;
- умения за работа в екип.
Ние Ви предлагаме:
- работа в престижна компания и динамична среда;
- допълнителни социални придобивки
Адрес на склада:
гр. София, промишлена зона Илиянци, ул. Петър Панайотов 24Б

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери