Камериер/ка

Няма описание

Камериер/ка
"SIRENA Holiday Park" обявява вакантна позиция за камериер/ка
Профил на успешният кандидат:
* Образование - средно;
* Трудов стаж на заеманата позиция - над 6 месеца
* Притежава умения да организира работата си
* Инициативен, лоялен и отговорен
* Умее да се справя в динамична обстановка
Основни задължения и отговорности:
* Отговорен е за качественото почистване и поддържането на вили и бунгала, санитарните и общи помещения, следи за доброто състояние на инвентара, за който отговаря, поддържа винаги приятен външен вид на района
* Спазва определените от нас стандарти
Ние предлагаме:
-приятна обстановка за работа, сред природа и в сплотен колектив
- сезонна работа с възможност за целогодишен ангажимент
- гарантирано и навременно заплащане
- трудов договор на 8 часа и осигуровки
- помещение за нощувка и целоседмично пребиваване (ако имате желание) или поемане на част от пътните разходи, ако имате собствен превоз
- работно време 8 часова смяна, 6 работни дни
Кандидатите могат да бъдат от цялата страна. Работата е сезонна с възможност и за целогодишна заетост.
Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля, изпращайте автобиография с актуална снимка и телефон за връзка. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията ЗЗЛД. Постоянен трудов договор с " ДЕНИСИМ - Ирена Милева" ЕТ
Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.
Благодарим за проявения интерес!

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм