Камериер/ка

Няма описание

Kамериер/ка
Хотел „Верамар" Кранево търси за сезон Лято 2022 мотивирани кандидати за позиция Kамериер/ка.
Изисквания :
- Стаж на същата или подобна позиция поне 1 сезон се счита за предимство;
- Умения за самостоятелна и екипна работа;
- Професионална квалификация или сертификат са предимство;
Задължения:
- Поддържа хигиената в определения ѝ от старшата камериерка район, участва в почистването и поддръжката на общите помещения и части;
- Подменя спалното бельо, хавлии, зарежда с хотелски консумативи, хигиенни и рекламни материали, съгласно фирмените стандарти;
- Следи за изправността на уредите и съоръженията и навременното отстраняване на повредите по тях;
- Отговаря за качеството на хигиената и нивото на обслужване;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;
Ние предлагаме:
- Трудов договор с "Трейдфарма" ЕООД и спазване на изискванията по Кодекса на Труда;
- Назначаване веднага
- Безплатен транспорт;
- Работно облекло;
- Безплатна храна по време на работа;
В случай че отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към обявената позиция, моля, изпратете Ваша автобиография с актуална снимка.
Автобиографии, които не отговарят на посочените изисквания, няма да бъдат разглеждани.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм