Камериери/ки

За немска компания в Heidelberg извършваща почистване на хотелски стаи набираме Камериери/ки
Започване: Веднага
Изисквания:
Опит: Не е непременно необходим ,но е предимство
Език: български,немски, английски, руски
Всеки кандидат трябва да носи със себе си удобни черни обувки
Основни задачи:
Почистване на стаи: почистване на прах, почистване на банята, почистване на прозорци, смяна на прането, почистване с прахосмукачка .
Условия за работа:
Немски трудов договор срочен до 1 година, с възможност за подновяване
Гарантирани 30 часа седмично при 5-дневна работна седмица
Работно време от 8:00 до 14:00/16:00 часа
Настаняване осигурено
Заплащане:
Бруто 11,55 евро на час
Период на обучение- 2 седмици
Посрещане на кандидатите
Може да се свържете с нас на:
На Тел.+359 884 188 525
Документи за кандидатстване:
Автобиография задължително със снимка
Кандидатурите ще се разглеждат при пълна конфиденциалност
Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа!
Ние сме лицензиран трудов посредник с удостоверения за работа в чужбина 2666 от МТСП

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм