Инженер - техник, шевно производство

Pelintex Bulgaria, част от френската Pelintex Group, е ново поколение модна платформа, предлагаща широк спектър от услуги свързани с модата – от разработване на изцяло нови изделия до възможности за цялостно производство.
Компанията устойчиво налага европейски бизнес практики и условия на работа на българския пазар, надминаващи установените очаквания и стереотипи.
Основана в гр. Русе, България през 2014-та година, фирмата работи със селектирани клиенти от висок клас, основно за износ към френския пазар. Разработва и изпълнява както мъжко, така и дамско връхно облекло.
Във връзка с разрастването на дейността на фирмата и увеличаването на обема от работа, търсим да подкрепим нашия екип с:
Задължения и отговорности:
• Участва в приемането и въвеждането в експлоатация на нови производствени мощности и оборудване за експлоатация след проведен ремонт или монтаж.
• Подпомага правилно настройване на машините и оборудването
• Следи гаранционните срокове и организира обслужване на машини и оборудване
• Контролира натоварването на оборудването и предлага график за извършване на ремонтни работи при необходимост.
• Осъществява контрол за правилната експлоатация на оборудването, своевременно смазване и извършване на превантивна дейност, за недопускане на аварии.
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Изисквания на длъжността:
• Подходящо за позицията техническо образование
• Професионален опит на същата или подобна позиция минимум 3 години
• Сръчност, отговорност, прецизност и бързина в изпълнение на служебните задължения
• Умение за работа в динамична среда
Фирмата предлага:
• Работа в бързоразвиваща се международна компания
• Приятелска атмосфера
• Безсрочен трудов договор със срок на изпитване
• Мотивиращо възнаграждение
• Работно време: Понеделник – Петък/08:00 – 17:00 ч;
• Ваучери за храна
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю!
Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Пелентекс България“ ЕООД, действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Русе

Административни, Офис и Бизнес дейности