МЕТАЛНИ КОНСТРУКЦИИ - ПЛЕВЕН ЕАД logo

Инженер, координатор по заваряване

Няма описание

„Метални Kонструкции-Плевен“ ЕАД е един от най-големите производители на метални конструкции в България. Предприятието разполага с модерно оборудване, позволяващо производството на метални конструкции с висока сложност.
Във връзка с разширяване на дейността ни, желаем да назначим технолог по заваряване.
Изисквания:
- Висше техническо образование
- Диплома за "Международен инженер по заваряване (IWE)"
- отговорно отношение към работата
- желание за учене и развитие
- способност за работа в екип
- компютърна грамотност
С предимство ще се разглеждат кандидатите, които притежават:
- предишен опит на тази позиция
- добро ниво на владеене на чужд език /писмено и говоримо/ - английски или немски
- умение за работа с CAD/CAM продукти
Отговорности:
- извършва дейностите по внедряване на заваръчни процедури, маршрутни и операционни заваръчни технологии в производството на метални конструкции
- изготвя заваръчни планове и координира всички действия, свързани с подготовката, изпълнението и контрола при процеса на заваряване
- спазва всички вътрешни правила по безопасност на труда във фирмата
Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор
- участие в производството на метални конструкции и профили, използвани в мащабни проекти в България и чужбина
- работен процес, изграден въз основа на стандарти за управление на качеството ISO 9001:2015 и в съответствие с EN ISO 3834-2 и система за производствен контрол ЕN1090 EXC4
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробно CV и актуална снимка. Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Плевен

Производство