Инженер-химик

Фирма "Петромашпроект" ЕООД търси да назначи инженер-проектант по част Химико-Технологична, с опит в процесното проектиране.
Изисквания:
- завършено висше образование
- способност за работа в екип;
- пълна проектантска правоспособност и английски език са предимство;
Основни задължения за позицията:
* Разработване на PFD диаграми
* Разработване на P&ID диаграми
* Материален и топлинен баланс на процесите;
* Изготвяне на технически спецификации на оборудване
* Изготвяне на спецификации на тръбопроводи
Условията за работа, които предлагаме, са следните:
- Възможност за развитие и усъвършенстване;
- Добри трудови условия;
- Работа в млад екип;
- Постоянен трудов договор;
- Спазване на почивните дни;
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, както и примерни модели, проектирани от Вас.
След разглеждане на всички кандидатури ние ще осъществим контакт само с одобрените по документи инженери!

June 10th, 2022

Бургас

Производство