Хигиенист/ка

Днес REFAN е водеща световна марка - символ на високо качество, престиж и професионализъм. Фирмата непрекъснато развива и модернизира бизнеса си в национален и световен мащаб.Сътворяването на продуктите с марката REFAN е комбинация от силна страст към бренда, внедряване на най-новите тенденции в областта на козметичните иновации, съчетани с придобития дългогодишен опит и ноу-хау, отчитайки световните тенденции на пазара, изискванията и потребностите на клиентите.Така в продължение на повече от 25 години компанията произвежда висококачествени парфюми, козметика с натурални съставки, ръчно изработени глицеринови сапуни и ароматични свещи, също ръчна изработка.

Фирма Рефан България" ЕООД търси да назначи хигиенист/ка
Изисквания към кандидатите;
- завършено средно образование;
- бързина и сръчност при работа;
- отговорност, инициативност;.
Отговорности и задължения:
- поддържане на чистотата и хигиената във фирмата;
Ние Ви предлагаме:
- трудов договор;
- работа в отлични условия;
- работно облекло;
- петдневна работна седмица;
- редовна смяна.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство