Хигиенисти/ки (Миячи/ки)

Pizza Bar & Dinner "La Toscana" е семеен ресторант, създаден на основата на традиционните семейни ценности, с много отдаденост и любов към хубавата храна! Когато посетите Pizza Bar & Dinner "La Toscana", може просто да се отпуснете и да се насладите на вкусната италианска храна, приготвена от нашите високо квалифицирани готвачи, хубавите вина и превъзходното обслужване. Всичко това съчетано с непринудена и в същото време стилна атмосфера, където всеки един гост може да намери своя уют и да се пренесе във вълшебна Италия! Ние предлагаме на нашите гости винаги прясна, първокласна храна, без консерванти и подобрители. Ястията ни са професионално приготвени с най-добрите, вносни италиански продукти. Освен всичко това, ще бъдете приятно изненадани от открития пица бар, където се приготвят най-вкусните италиански пици, по специална, автентична рецепта на италианска дизайнерска пещ! В Pizza Bar & Dinner "La Toscana" може да се насладите на приятелска атмосфера и домашен уют! Ние вярваме, че нашият ресторант е мястото, което търсите!

Ресторант La Toscana е съчетание от уютен и модерен интериор в едно с италианска и авторска кухня.
Във връзка с развитието на нашия ресторант към настоящия момент СЕ НУЖДАЕМ от отговорни и изпълнени с енергия хора на длъжността: ХИГИЕНИСТИ/КИ (МИЯЧИ/КИ)
Задължения:
• Поддържа отлична хигиена в кухнята
• Грижи се за измиването на посудата с миялана машина
• Поддържа пряк контакт с останалите колеги и измиване на кухненска посуда
• Спазва Правилника за вътрешния ред
Изисквания:
• Енергичност/Бързоподвижна
• Организираност
• Висока мотивация за работа
• Вискола лична хигиена
Нашето предложение:
• Трудов договор и целогодишна ангажираност
• Редовно ежемесечно заплащане
• Шест часов работен ден. От понеделник до събота втора смяна
• При желание допълнителна работа за почистване на апартаменти с почасово заплащане
тел. за контакт: 0887/665-777 Цонко Георгиев
Ако проявявате интерес, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм