ХИГИЕНИСТ ПОРШЕ ЗАПАД - ВЕЧЕРНО ПОЧИСТВАНЕ

Няма описание

Фирма „Кристъл Сървиз” ЕООД, занимаваща се с професионално почистване, търси да назначи хигиенист за  комплекс „Автомобилен шоурум – София”, в близост до МЕТРО София 2, и район  Божурище.

Какво предлагаме:

1. ПОЗИЦИЯ "БОЖУРИЩЕ" - Поддържащо почистване на Шоурум и Сервизен комплекс. В близост до Магазин "МЕТРО"- Божурище.
- Работно време от Понеделник до Петък, от 18:30 до 21:30 ч.
- Чисто месечно възнаграждение: 600,00 лв.

Изисквания:

-  Кандидатите трябва да бъдат мотивирани да допринасят за качественото извършване на полаганият от тях труд.
- Чист спретнат външен вид.

Задължения:
Задълженията включват почистване на Автомобилен шоурум и сервизна част :
1. Ръчно измитане на подовите настилки;
2. Машинно измиване на подовите настлики с подопочистващ автомат;
3. Разделно събиране на отпадъци и генерирането им в контейнерите за смет;

Моля, да бъдат добре обмислени и реални кандидатурите по обявата, задължително със снимка и актуален мобилен номер!!

Телефон за контакт: 0884 61 81 05

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности