Графичен дизайнер

Няма описание

Гифтбг.ком ООД търси да назначи графичен дизайнер
Отговорности:
* Изготвяне на темплейти за персонализирани тениски
* Работа с машини за директен и ширикоформатен печат
* Умения за комуникация и поддържане на контакти с клиенти и контрагенти
* Обслужване на клиенти по телефона и директно в офиса на фирмата
* Комуникация с потенциални клиенти на фирмата
* Активно участие в разработването на уеб сайта на фирмата
* Активно участие в маркетинговата дейност
* Изготвяне на проекти за рекламни продукти от текстил
* Разработка оформление и публикации на обяви в интернет
* Подготвя отчети и справки за извършените продажби и заявки

Изисквания:
* Опит мин. 2 години в работа с програмните продукти CorelDraw /Illustrator и PhotoShop
* Минимум средно образование,може и студенти
* Отлична комуникация, позитивно отношение и подход към клиентите
* Ясни цели и амбиция за постигане на резултати.
* Отговорност
* Организираност

Позицията НЕ Е за дистанционна работа!!!
Моля изпращайте CV (със снимка) и портфолио. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Район на месторабота София, кв. Хаджи Димитър
Предлагаме почасово заплащане и гъвкаво работно време

June 10th, 2022

София

Производство