ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР

Няма описание

Водещо предприятие с повече от 20 години опит в мебелния бранш търси да назначи ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР
ИЗИСКВАНИЯ:
∙ отлични познания и умения за работа с продукти за графичен дизайн и предпечат - InDesign, Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw;
∙ творческо мислене и креативност;
∙ отговорност, мотивираност и желание за научаване на нови знания;
∙ спазва сроковете за изпълнение;
∙ владеене на цветова, пространствена и графична композиция;
∙ умения за работа в екип и в динамична работна среда;
ОТГОВОРНОСТИ и ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Участие в създаване и оформяне на креативни концепции за рекламни кампании, промоции и събития;
- Обработка на изображения;
- Дизайн и редизайн на рекламни материали, художествени проекти и др.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Постоянен трудов договор след изпитателен срок;
- Здравен и социален пакет;
- Отлични условия на труд;
- Редовно заплащане.
Моля, изпратете автобиография и актуална снимка.
Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати.
Всички представени от вас документи и лични данни ще се разглеждат в пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Севлиево

Шофьори, Куриери