ГРАДИНАР

Няма описание

"МИНСТРОЙ ХОЛДИНГ" АД търси да назначи за свой обект в кв.Бистрица, опитен кандидат за длъжността:
ГРАДИНАР
Отговорности:
- Цялостна поддръжка на зелените площи;
- Грижа за добър и чист вид на обекта;
- Подготовка и съхранение на растенията;
- Следене за доброто физиологично състояние на растенията;
- Дейности по засяване, засаждане, плевене, прекопаване, подкастряне, торене, поливане и др.
Изисквания към кандидата:
- Да има опит в поддържането на градина;
- Желание за работа;
- Физическа издръжливост и енергичност;
Ние предлагаме:
- Отлични условия на труд;
- Сплотен екип;
- Приятна работна среда;
Aко отговаряте на изискванията и считате, че ще се справите с посочените отговорности, кандидатствайте катo ни изпратите Вашето детайлно CV и актуална снимка.
Предоставените от кандидатите данни ще се използват при стриктно спазване разпоредбите на Закона за защита на личните данни

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности