Готвач/ка Студена кухня

Няма описание

Ресторант Villa Burov Deluxe ,заведение с 6-годишна история, едно от най-луксозните заведения в гр. Варна, търси да назначи готвач студена кухня (десерти / салати) с целогодишна заетост.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- С желание за работа и усъвършенстване;
- Практически умения;
- Познания по кулинарна технология;
- Познаване на инвентар, машини и съоръжения в кухнята и работа с тях;
- Съблюдаване на висока лична и производствена хигиена;
- Умения за работа в екип и самостоятелно;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
- Отлична работна среда;
- Атрактивно възнаграждение, бонусна система и коректност; осигуровките се поемат от фирмата;
- Работа на график 5/2, 9-часови смени;
- Храна
- Транспортни разходи
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Чувство за отговорност;
- Лоялност;
- Организираност;
- Предишен опит ще се счита за предимство;
- Бързина при издаване на поръчките;
- Готовност за работа под напрежение;
При интерес към позицията, моля изпратете актуални автобиография и снимка.
Одобрените по CV кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм