Готвач в ресторант към хотелски комплекс с винарска изба Bononia Estate

Създадохме Key2Property Management, за да бъдем полезни на собственици на бизнес и мениджъри в хотелиерството и сферата на услугите.„КИЙ 2 ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ“ ЕООД е регистриран посредник на основание Чл.28, ал.5 от ЗНЗ и Наредба за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа (изм. ДВ Брой 82 от 03.10.2014 г.) под № 1940. Фирмата е регистрирана като Администратор на лични данни под № 416992.

РАБОТНО МЯСТО:
Винарски комплекс Бонония Естейт / Bononia Estate Winery & Resort
Хотелът се намира близо до село Кошава, на няколко километра от град Видин, сред лозя и на брега на р. Дунав. Има ресторант с градина на брега на реката, зала за събития, релакс зона, външен басейн. Три звезден с 21 стаи и апартаменти. Предстоящо откриване м. май 2022 г.
Концепцията на ресторанта е с изискана, бутикова, европейска кухня, кратко меню, работа с качествени продукти.
Във връзка с предстоящо откриване градим изцяло нов екип с всички позиции в кухнята - топла и студена кухня.
Задължения:
• Приготвя ястията в кухнята (спрямо позицията, която заема);
• Отлично знае менюто за предлаганите ястия, технологията на приготвяне и спомага дейността на останалите готвачи, спазва отлична хигиена;
• Поддрържа спазва стандарти за безкомпромисна хигиена на работното място.
Изисквания:
• Умение за работа в екип
• Организираност
• Стаж в кухня минимум 2 години
Нашето предложение:
• Работа на смени
• Обучение
• Мотивиращо заплащане
• Работа в реална, динамична среда
• Възможност за развитие и професионално израстване
• Трудов договор на пълен работен ден
• Целогодишен ангажимент, транспорт
• Гледка към р. Дунав от кухнята :)
Ако проявявате интерес, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
„КИЙ 2 ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ“ ЕООД е регистриран посредник на основание Чл.28, ал.5 от ЗНЗ и Наредба за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа (изм. ДВ Брой 82 от 03.10.2014 г.) под № 1940.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм