ГОТВАЧ

Комплекс Катарино Хотел & СПА   Комплекс Катарино Хотел & СПА, разположен в полите на живописната котловина между планините Пирин и Рила планина, и е идеално място за гости от страната и чужбина, които желаят да се докоснат до естествената природна среда, да се насладят на величието и красота на планината, и заедно с това да се потопят в лукса на съвременния свят, заобиколени от внимание и грижи. Хотелът предлага за настаняване 114 двойни стая, 4 луксозни стаи и 21 апартамента. И еднофамилните къщички, разположени около комплекса! Хотелът разполага със съвременен и богат на услуги спа център, два басейна, открит и закрит, Бар басейн – Витамина бар, Тенис корт, Четири-пистов боулинг, Тенис на маса, Зала за интернет, Фризьорски салон. Ресторантът е с камина, барбекю и  тераса с изглед към Пирин планина  и  музика на живо. Има Механа с камина, барбекю, лятна градина и музика на живо. Лоби барът е с тераса и изглед към Пирин. Комплекс Катарино е обявен за най-добрата сграда на 2005 година! Носител е  на сребърен медал за качество в обслужването за зимен сезон 2005 / 2006! Има присъден приз от Асоциацията Здраве и красота за най-добър Спа център на 2006г.   Във връзка с откриването на хотела и завръщането му в топ листите на Българските и международни хотелски комплекси, Катарино Спа Хотел ЕАД търси да назначи екип от квалифицирани служители.

Спа комплекс КАТАРИНО е от първите модерни СПА хотели с прекрасни условия за целогодишен туризъм в региона на Банско и Разлог. Създаден през 2005 г. и изцяло обновен през 2018 г., той е въплащение на представата за луксозна СПА почивка сред природата.
Със своята съвременна концепция за СПА и уелнес услуги, комплексът е топ дестинация за релакс или романтична СКИ ваканция.
За нашия млад и амбициозен екип търсим :
ГОТВАЧ за целогодишна заетост
Основни отговорности и задължения:
* Извършва приемане и подготовка на хранителните продукти, суровини и полуфабрикати, като отговаря за контрола и качеството им;
* Следи за правилното съхранение на хранителните суровини, полуфабрикати и готова кулинарна продукция;
* Извършва първична обработка на суровините и полуфабрикатите в определените за тази цел помещения, като се спазва строга последователност на процесите в посока суровина – готов продукт;
* Организира производството на собствена готварска продукция под ръководството на Главен готвач;
* Отговаря за количеството и качеството на вложените продукти в готварската продукция в съответствие с установените рецепти;
* Изпълнява поръчките на клиентите по утвърдени рецепти според технологията и грамажа;
* Спазва санитарно – хигиенните изисквания към технологията на приготвяне и предлагане на кулинарната продуция;
* Поддържа високо ниво на лична хигиена и хигиена в поверените им производствени помещения и хладилни съоръжения;
* Спазва правилата за здравословни и безопасни условия на труд;
* Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;
Изисквания за заемане на длъжността:
* Опит в позицията – препоръчва се 1 година трудов стаж;
* Образование: средно;
* Друга квалификация – завършен курс за готвач е предимство;
* Личностни и поведенчески качества: организираност,самостоятелност, бързина на реакциите, отлични комуникативни умения, както за самостоятелна, така и за екипна работа, отговорност, устойчивост на стрес, активност;
* Ентусиазирана и мотивирана личност, с позитивен начин на мислене, излъчване и поведение;
Компанията предлага:
* Добро възнаграждение за длъжността;
* Целогодишна заетост, безплатен транспорт или настаняване в комплекса;
* Приятна работна атмосфера;
* Интересна и динамична работа;
* Много добри условия на работа;
Ако смятате, че отговаряте на нашите изисквания, имате мотивация и желание за работа , моля изпратете ни подробна автобиография. Ще се радваме да станете част от нашия екип. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Банско

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм