Готвач и помощник готвач

Няма описание

Готвач
Хотел Мерджан търси готвач и помощник готвачи.
Търсим позитивни и отговорни хора, умеещи да работят в екип.
Изисквания за длъжността:
професионална квалификация по специалността / средно или висше образование в ХВП/ и минимум 1 год.стаж като готвач
да умее да приготвя различни топли и студени предястия, супи, основни ястия, сосове и десерти
да е позитивен и да умее да създава спокойна и приятна работна атмосфера;
да познава и да се интересува от всички новости и съвременни тенденции в ресторантьорството
Задължения и отговорности:
ежедневно приготвяне на ястия,
да познава отлично менюто и рецептите на ресторанта
да отговаря за качеството и външния вид на храната,която приготвя,както и за правилното й съхранение
да отговаря за количеството и качеството на продуктите използвани в работата, както и за правилното им съхранение;
да отговаря за поверения му инвентар и оборудване
да поддържа перфектна хигиена на работното си място
да се включва в останалата работа в кухнята в помощ на колегите си
да спазва стандартите на работа в компанията
Какво предлагаме ние:
сериозна ангажираност;
мотивиращо възнаграждение;
уважение и колегиалност;
сеозна или постояна заетост;
трудов договор;
Квартира;
възнаграждение по договаряне.
Ако се интересувате от предлаганата длъжност , моля изпратете вашата автобиография и ние ще се свържем с вас. Месторабота:град Сърница .
Възможност и за временна работа

June 10th, 2022

Сърница

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм